شارژر MagSafe اثرات دایره ای بر روی قالب چرمی به جا بگذارد

اطلاعیه جدید اپل که امروز منتشر شده ، این شارژر ممکن است اثرات دایره بعد از تماس با قالب چرمی به جا بگذارد.

قاب های چرمی اپل برای آیفون 12 و آیفون 12 پرو تا 6 نوامبر در دسترس نیستند.اما MacRumors عکسی از یک اثر دایره ای روی قاب سیلیکونی اپل را به اشتراک گذاشته است.

بنابراین به نظر می رسد موارد دیگر نیز تحت تأثیر قرار می گیرند.اپل برخی دیگر از اطلاعات شارژر MagSafe را به طور خلاصه بیان می کند:
«کاربران نباید کارت های اعتباری ، نشان های امنیتی ، گذرنامه یا کلیدهای اصلی را بین iPhone و MagSafe Charger قرار دهند ، زیرا این امر ممکن است به نوارهای مغناطیسی یا تراشه های RFID در آن موارد آسیب برساند.اگر باتری آیفون هنگام شارژ با MagSafe خیلی گرم شود ، ممکن است نرم افزار شارژ بالای 80 درصد را محدود کند. اگر یک آیفون هم یک شارژر MagSafe متصل داشته باشد و هم یک کابل Lightning به برق متصل باشد ، شارژ فقط از طریق Lightning اتفاق می افتد.

برای تمیز کردن شارژر MagSafe ، اپل می گوید ابتدا شارژر را از برق جدا کنید و هرگونه زباله را از حلقه فلزی پاک کنید. سپس ، اپل می گوید برای پاک کردن وسط سیلیکون منطقه شارژ ، از یک پارچه نرم و کمی مرطوب و بدون پرز استفاده کنید. اپل می گوید از پاک کننده های پنجره ، پاک کننده های خانگی ، اسپری های آئروسل ، آمونیاک ، ساینده ها یا پاک کننده های حاوی پراکسید هیدروژن استفاده نکنید. MagSafe ویژگی جدیدی در تمام مدل های آیفون 12 است که اجازه می دهد لوازم جانبی مغناطیسی به پشت دستگاه ها متصل شوند ، از جمله شارژر MagSafe اپل برای شارژ بی سیم دقیق تر.

اپل همچنین کیف پول چرمی مستقر در MagSafe را برای کارت های اعتباری ارائه می کند که باید طی هفته های آینده به مشتریان برسد.

نظر شما چیست؟